Jana Kralertová
605 002 181
Alice Žmolíková
777 262 896

PRACOVNÍ DOBA

Pondělí - Pátek od 8.30 - 20.30
Sobota - Neděle dle objednávek

Čajkovského 19, 130 00 Praha 3

QR code

 • Vítám Vás. Dopřejte si péči a odpočinek ve studiu Kosmetika City.
 • Podpis

  Jmenuji se Jana Kralertová a jsem profesionální kosmetička s rozsáhlou praxí v oboru. Zvu Vás na tu nejlepší kosmetiku ve městě Kosmetika City.

  Těším se na setkání s Vámi!
  Dopřejte si to nejlepší a jedinečné k Vaší kráse a spokojenosti.

 • Mladost a svěžest. Kosmetické ošetření na míru dle Vašeho typu pleti.
 • Pracuji s nejvyššími řadami kosmetiky pro nejlepší péči pro Vás a Vaši pleť. Kosmetika City
 • Pomůžu Vám být krásná.

Kosmetický salón, kosmetika Praha 3

Spolupracujeme

Blanka Grossová - líčení
602 235 567

Věrka Šárková
přednášky, školení a konzultace
www.fengshui-hodonin.cz

Ke každému přistupuji zcela individuálně, protože má přesná diagnostika pleti je klíčem ke kráse. Moje speciálně zvolené kombinace masážních technik zvýší pružnost, zpevnění a antiage pleti. Špičkové a luxusní krémy, které mám profesně ověřené, dopřejí pleti to nejlepší. Ráda Vás seznámím s těmito nejmodernějšími kosmetickými produkty na trhu, které umí obnovit a udržet Vaše mládí. Tyto produkty nalezete na e-shopu nebo přímo v kosmetickém salonu.

KOSMETICKÉ SLUŽBY

Reference

Být opečovávaná na kosmetice u paní Jany Kralertové je balzám na těle i duši. Vždy se mě věnuje na 100%. Po ošetření kosmetickými přípravky PHYRIS je ihned viditelná změna a toho si všimnou i moji nejbližší. Ráda se nechávám hýčkat v překrásném salónku, vždy si najdu čas pro sebe, protože si to zasloužím. Doporučuji všem ženám. Paní Janinko, DĚKUJI.

Liběna  40 let

DALŠÍ REFERENCE

Vždy si červenou tužkou poznamenám termín mojí kosmetiky. Těším se na ruce paní Jany a na blahodárný pocit po kosmetické péči. Jestli chcete zažít tuto slast, udělejte si čas a naordinujte si tuto terapii.

Zdena, 58 let

Jednou za tři týdny si dopřejeme čas cítit se jak královny. Kosmetika v podání paní Janičky je pro nás srdeční záležitost. Vyzkoušeli jsem i na doporučení různé druhy značek, ale takto komlexní nabídka od PHYRIS je pro nás jedničkou.

Ivana, 36 let a Andrea, 41 let

Dobře vypadat a úžasně se cítit je hračkou, když víte na koho se obrátit.

Eva, 33 let

Paní Janička je jedinečná kosmetička. Má tak šikovné ruce, bohaté znalosti o pleti a krémech a je velmi empatická. Její péče o pleť mi moc pomáhá.

Tereza, 55 let

Pokaždé když jsem u paní Kralertové, tak se těším až se opět budu moci podívat do zrcadla a říct si, jak moje pleť září.

Andrea 48.

Pravidelné chození k Janě do salonu mi opravdu pomáhá k dosažení zdravě vypadající pleti.

Anna Prouzová

Pobyt ve studiu je pro mě nejen relax, ale i příjemné popovídání.

Stáňa, Praha 3

Měla jsem velmi problematickou pleť a díky péči a výborným krémům jsme našly řešení. Paní kosmetička je skutečná odbornice a je první, která mi dokázala s tímto pomoct.

Klára, 28 let

Od vnoučat jsem dostala dárkovou poukázku na kosmetiku. Přišlo mi zbytečné za mě takhle utrácet, nikdy jsem na žádné kosmetické péči nebyla. Ale řekla jsem si, že i v mém věku to můžu vyzkoušet. Byla jsem nesmírně překvapená laskavým přístupem, něžností péče a příjemným pocitem po kosmetice. Paní kosmetička mi poradila jak se starat o pleť i v mém věku. Od té doby jsem se stala pravidelnou zákaznicí.

Marie, 68 let

Pořád jsem si říkala, že si nemůžu dovolit zvolnit. Musím udělat ještě spoustu práce, kterou za mně nikdo neudělá. A výsledkem byla moje velká únava, špatný spánek a moje pleť vypadala mnohem strhanější a starší. Všimla si toho i moje rodina. Potom jako zázrakem jsem dostala kontakt od své sestry na kosmetické studio k paní Kralertové. Okamžitě po první návštěvě jsem se cítila mnohem uvolněnější a radostnější. Po tomto zázraku jsem si bez váhání koupila věrností balíček. Pokaždé jsem cítila jak se můj obličej a pleť zlepšují a projasňují. Doporučuji navštívit paní Kralertovou všem.

Jitka, 38 let

Měl jsem suchou a citlivou pleť, nic mi nepomáhalo. Potřeboval jsem poradit, protože jsem nevěděl jaký zvolit krém. Ztrácel jsem se v nabídkách produktů, vyzkoušel jsem jich několik, ale bez výsledku. Až jsem se dostal k paní Janě do salonu a na její doporučení jsem vyzkoušel hydratační hyaluronový krém značky Phyris – zázrak. Od té doby ho používám stále a jsem spokojen.

Petr, 50 let

Kosmetický salon je pro mě místem pro relax. Svěřím se do rukou odbornice, zavřu oči a dovolím si odpočívat. Vím, že je o mě výborně postaráno a to mi za to stojí.

Karina, 52 let